Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
