Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Add field
bg: Добави поле
