Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Add
is: Stovna

en: Add field
is: Legg rein afturat

en: Machine name
is: Maskinnavn
