Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: File
fr: Fichier

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Delimiter
fr: Délimiteur

en: Add field
fr: Ajouter un champ

en: Machine name
fr: Nom système

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Import finished with an error.
fr: L'importation s'est terminée avec une erreur.

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Bundle
fr: Paquet d'Entité

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.

en: Save and import
fr: Enregistrer et importer
