Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
