Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Add field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูล

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
