Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش
