Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
