Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Add
af: Voeg by

en: Add field
af: Voeg veld by
