Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar
