Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.
