Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
