Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Label
hi: लेबल

en: Add
hi: जोड़ें

en: ID
hi: आईडी

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Machine name
hi: मशीन नाम
