Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: @name field is required.
hy: @name դաշտը պարտադիր է:
