Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
