Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Add
mn: Нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
