Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी
