Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Add
ms: Tambah

en: Add field
ms: Tambah medan

en: Machine name
ms: Nama mesin
