Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम
