Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Add
nl: Toevoegen

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Unique Field
nl: Uniek veld

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Save and import
nl: Opslaan en importeren
