Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity Bundle
oc: Paquet d'Entitat
