Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
