Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
