Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
