Trucie (True Content Import) (1.3.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Machine name
tr: Makine adı

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
