Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
