Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
