Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Delimiter
pl: Separator

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
