Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Machine name
sl: Strojno ime
