Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: ID
ur: شناخت
