True Admin (8.x-0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Author
de: Autor

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Last saved
de: Zuletzt gespeichert

en: Not saved yet
de: Noch nicht gespeichert

en: Site header
de: Kopfzeile der Website
