True Admin (8.x-0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Site header
pl: Nagłówek strony
