True Admin (8.x-0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Published
ro: Publicat

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: Site header
ro: Antet sit
