True Admin (8.x-0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Published
bs: Objavljeno

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
