True Admin (8.x-0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
