Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Links
ar: روابط

en: Number
ar: رقم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Hidden
ar: مخفي

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - Any -
ar: - اختر -

en: The target bundle
ar: الحزمة الهدف
