Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Links
az: Linklər

en: Number
az: Rəqəm

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Hidden
az: Gizli

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Uses
az: İstifadə edir

en: - Any -
az: - Hər hansı -
