Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: List
bg: Списък

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Links
bg: Връзки

en: Number
bg: Число

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Hidden
bg: Скрит

en: Select
bg: Избери
