Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: List
da: Vis

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: Widget type
da: Widget-type

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Maximum
da: Maksimum

en: Hidden
da: Skjult

en: Select
da: Vælg

en: About
da: Om

en: Radio Buttons
da: Radioknapper

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Hide submit button
da: Skjul submit-knap

en: Uses
da: Bruger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Input required
da: Input påkrævet

en: Allow multiple selections
da: Tillad flere valg

en: Enable to allow users to select multiple items.
da: Gør det muligt for brugerne at vælge flere elementer.

en: If none are selected, all are allowed.
da: Hvis ingen er valgt, er alle tilladt.

en: The target bundle
da: Target bundle
