Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Links
fa: پیوندها

en: Number
fa: عدد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Widget type
fa: نوع

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Hidden
fa: پنهان

en: Select
fa: انتخاب

en: Minimum
fa: حداقل

en: About
fa: درباره

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: - Any -
fa: - هر -

en: Input required
fa: نیازمند ورودی است
