Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Uses
lt: Naudoja

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
