Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: About
ta: பற்றி

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
