Trufil (True Exposed Filters) (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Links
th: ลิงก์

en: Views
th: ดู

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Select
th: เลือก

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
