Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: List
ast: Llista

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Number
ast: Númberu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Maximum
ast: Máximu

en: Hidden
ast: Anubríu
