Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: List
be: Спіс

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Links
be: Спасылкі

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Hidden
be: Схаваць

en: Select
be: Выбраць

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Uses
be: Выкарыстанне
