Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: List
he: רשימה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Links
he: קישורים

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: Hidden
he: מוסתר

en: Select
he: בחר

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Uses
he: שימושים

en: - Any -
he: - הכל -

en: Input required
he: קלט נדרש
