Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: List
ka: სია

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Links
ka: ბმულები

en: Number
ka: რიცხვი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Minimum
ka: მინიმუმი
