Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Number
mn: Дугаар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд
