Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: List
pl: Lista

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Links
pl: Odnośniki

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Radio Buttons
pl: Przyciski wyboru

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Hide submit button
pl: Ukryj przycisk wysyłania

en: Uses
pl: Używa

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Input required
pl: Wymagane pole

en: Allow multiple selections
pl: Dozwolone wybieranie wielu opcji

en: Enable to allow users to select multiple items.
pl: Umożliwia użytkownikowi wybieranie wielu opcji.

en: If none are selected, all are allowed.
pl: Jeśli nie wybrano żadnego, wszystkie są dozwolone.

en: The target bundle
pl: Zestaw docelowy
