Trufil (True Exposed Filters) (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Minimum
am: አነስተኛው
